Makijaż Permanentny Wrocław Krzyki

Makijaż permanentny

Męczy Cię codzienne malowanie brwi – czasochłonne nadawanie im pełniejszego kształtu i koloru? Możemy to zrobić raz a dobrze – korzystając z makijażu permanentnego brwi zyskasz elegancki wygląd każdego dnia. I spokój na co najmniej rok.

W naszym salonie wykonujemy makijaż permanentny brwi metodą ombre. To jedna z najnowszych technik pigmentacji, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek, nie tylko we Wrocławiu. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji – jest ono bardziej subtelne i delikatne. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi.

Jak wykonujemy makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi zaczynamy od rysunku wstępnego. Linergistka zaznacza nowy kształt brwi kredką, po czym klientka akceptuje (lub wnosi uwagi) zarówno kształt, jak i kolor barwnika. Dopiero po akceptacji zaczynamy wykonywać pigmentację. Barwniki stosowane w makijażu permanentnym są dobierane każdorazowo do typu urody, również metoda cieniowania jest dostosowana do niego. Następnie lingeristka wprowadza pigment odpowiednią techniką do skóry za pomocą jednorazowych igieł. Podczas zabiegu makijażu permanentnego skórę zawsze znieczulamy specjalnym preparatem na bazie lidokainy.

Nie martw się, że zaraz po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Po około 7 dniach, po wyłuszczeniu się naskórka, bledną o około 40-50%. To właśnie dlatego od razu umawiamy się na drugą wizytę (tzw. korektę) związaną z makijażem permanentnym, która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu po wyłuszczeniu się naskórka.

Po zabiegu makijażu permanentnego brwi należy szczególnie dbać o higienę skóry wokół miejsca zabiegowego.

Makijaż permanentny brwi metodą ombre utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Aby efekt był zadowalający, należy go uzupełniać średnio raz do roku, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i wybarwia się.

Makijaż permanentny wykonywany jest przez profesjonalne gabinety kosmetyczne, dlatego też wrocławski Salon fryzjersko-kosmetyczny ma go w swojej ofercie.. Sprawdź też nasze pozostałe usługi kosmetyczne.